KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12165017

nr 1216 5017

Oscar Björck

(1860-1929), Sverige

Oljemålning, Seans, uppfodrad duk, signerad. Olja på duk, 45x35

Oscar Björck, svensk bildkonstnär född 1860, död 1929.

Utrop:

8.500 kr

Såld:

7.000 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:26:34

11/11 14:03:33 1      Vinnande bud

Oscar Björck

Läs mer om Oscar Björck